Çalışma Saatleri: 10:00 - 20:00
+90 543 321 91 77
Şişli/İstanbul
+90 543 321 91 77
Nişantaşı/İstanbul

Hakkımızda

Hakkımızda

Canan Yaylacı Saç Ekim Merkezi operasyonlarının amacı, hastanın ihtiyaç analizine göre tasarlanmış ve ileri teknoloji kullanılarak gerçekleştirilmesi ile en doğal sonuca ulaşmaktır. Canan Yaylacı Saç Ekim Merkezi, İstanbul’da operasyonlarını hastane bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Öncelikli değerlerimiz “hastaların ihtiyaçları herşeyden önce gelir” ve “hastanın memnuniyeti bizim için en önemli yapı taşıdır”. Bu birleşik strateji, dünyanın her yerinden 30’a yakın farklı ülkeden gelen memnun 7500’e yakın misafirimizin olumlu geri bildirimleriyle yansıtılmaktadır.

Tıbbi ve profesyonel uzmanlık, etik davranış ve mahremiyet, tüm tıbbi operasyonlarımızın altında yatan üç anahtar kavramdır. Kurum içi görevlerde üç önceliğimiz uyum, işbirliği ve hastalarımız için en tatmin edici ve doğal sonucu elde etmemizi sağlayan iyi iletişimdir.

İnovasyon, farklılık, güvenilirlik, tam kişiselleştirme, tutku ve ekip odaklıliğin bir arada olduğu Canan Yaylacı Saç Ekim Merkezinde hastalarımıza butik konseptimiz ile özel tedavi yöntemleri uygulanarak en doğal görünüm amaçlanır.

Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.